Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
Pionart-platformy,wciągarki,windy
Pionart-platformy,wciągarki,windy
PIONART jest  firmą działającą na rynku polskim od kilku lat, natomiast jej kadra kierownicza to wybitni fachowcy w branży rusztowań, osoby, które na początku lat dziewięćdziesiątych uczestniczyły w rodzącym się w tym czasie w Polsce rynku rusztowań systemowych i do dziś nieprzerwanie zajmują się produkcją i projektowaniem rusztowań.

Dyrekcja PIONART
-u wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie stworzyła nowoczesne przedsiębiorstwo z własną narzędziownią i siecią kooperantów na czele z Politechniką Śląską w Gliwicach, gdzie projektuje się nowe rozwiązania i przeprowadza badania wytrzymałościowe.

System rusztowań RR-0,8 oferowany przez Pionart został zaprojektowany i skonstruowany przez aktualnego dyrektora PIONART-u i zgłoszony do ochrony wzoru użytkowego w Urzędzie Patentowym (zgłoszenie nr W-114466/DZII).

Oprócz opisywanego wyżej systemu RR-0,8 PIONART produkuje także komponenty do rusztowań, a w szczególności pomosty stalowe do innych popularnych w Polsce systemów takich jak: PLETTAC, ASSCO, MJ, SGB, HUNNEBECK, ALTRAD – MOSTOSTAL, ISOPOL, LAYHER, THYSSENKRUPP XERVON.

PIONART
w procesie wspomagania produkcji wykorzystuje nowoczesne oprogramowanie do projektowania przestrzennego AutoCAD Mechanical 2007PL wraz z modułem renderującym AccuRender 4.0.

PIONART jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań, a dyrektor firmy - V-ce Prezesem Zarządu Izby i Naczelnym Redaktorem czasopisma branżowego pod nazwą „RUSZTOWANIA”, zaś dyrektor ds. technicznych jednym ze współautorów skryptu do nauki zawodu montażysty rusztowań, redaktorem wspomnianego kwartalnika „RUSZTOWANIA” oraz wykładowcą na kursach nauki zawodu montażysty rusztowań.
Strona internetowa:www.pionart.pl
Wizytówka:www.pionartp.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:info@pionart.pl
Telefon:tel.+48 32 273 81 17
fax.+48 32 273 81 44
Ulica:Gen. Bora-Komorowskiego 18
Kod i miasto:41-814 Zabrze
Województwo:Śląskie
Dodatkowe zdjęcia