Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
Global Business Group
Global Business Group

Firma Global Business Group działa na rynku międzynarodowym od 2004 roku i od samego początku, konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Dostarczamy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym, jak równie¿ przemysłowym.

Dzięki naszym usługom i produktom powstały najważniejsze inwestycje w kraju.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży rusztowań, szalunków stropowych, szalunków ściennych, akcesoriów do szalunków, zsypów do gruzu, ogrodzeń budowlanych, wibratorów do betonu, listew wyrównujących, zacieraczek do betonu i zagęszczarek gruntu.

Od lat współpracujemy z wieloma liczącymi się na świecie producentami sprzętu budowlanego.

Nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra techniczna i doradcza oraz sugestie naszych Klientów zaowocowały stworzeniem w 2007 roku własnej marki GBG. Wdrożyliśmy do stałej produkcji wiele produktów GBG: rusztowania w 4 systemach, szalunki stropowe i ścienne, zsypy do gruzu, ogrodzenia budowlane.

Naszym celem jest ustanowienie wysokich standardów w branży budowlanej.

Docieramy do licznych małych i dużych przedsiębiorstw na świecie, które stawiają na wysoką jakość, oszczędność pieniędzy oraz bezpieczeństwo.
Tysiące zadowolonych Klientów to dowód na to, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasz sprzęt sprawdził się na budowach w Europie, Azji i obu Amerykach.

Oferujemy:

 Szalunki stropowe

System szalunkowy oferowany przez Global Business Group charakteryzuje się nowoczesnością, bezpieczeństwem użytkowania, szybkością montażu i konkurencyjną ceną.      

Elementy systemu szalunkowego

    - podpora stropowa stalowa, malowana lub ocynkowana o zakresie regulacji od 1,48 m do 5,50 m; klasa podpór: A, B, C, D, E
    - trójnoga stalowa ocynkowana, służąca jako zabezpieczenie przed przewróceniem się podpory w trakcie jej ustawiania
    - głowica krzyżowa, stalowa ocynkowana ułatwia ustawienie dźwigara H 20 oraz łączenie dźwigarów na zakład w miejscu podparcia
    - dźwigar H20 drewniany, dostępny w wymiarach 1,45 m, 2,45 m, 2,65 m, 2,90 m, 3,0 m, 3,30 m, 3,60 m, 3,90 m i 4,50 m
    - sklejka szalunkowa wodoodporna o wymiarach 1,22 m x 2,44 m; grubość płyty 0,018 m i 0,021 m, wykonana z topoli lub brzozy, pokryta filmem brązowym zabezpieczającym przed przyle-ganiem betonu do sklejki
    - płyta trójwarstwowa wodoodporna o szero-kości 0,50 m, dostępna w długościach: 1,50 m, 2,00 m, 2,50 m, 3,00 m; grubość płyty 0,021 m i 0,027 m; wykonana z najwyższej jakości świerku, impregnowana, pokryta filmem, okuta

  Szalunki ścienne

Szalunki ścienne są dostepne w trzech opcjach: 

- Szalunek ścienny MINI BOX jest szalunkiem z lekkim deskowaniem, nadającym się świetnie do ścian o wysokości do 3 m.

- Szalunek ścienny MIDI BOX jest szalunkiem średniogabarytowym o wysokości 150, 270 i 300 cm i szerokości od 30 do 90 cm.

- System MIDI BOX PLUS jest szalunkiem ciężkim o wysokości płyt 270 i 300 cm i szerokości od 90 do 240 cm. Kompatybilność obu systemów oraz płyt pozwalają na optymalne rozstawienie dowolnego szalunku.

Jakość użytych materiałów oraz staranność wykonania gwarantują trwałość i długą żywotność elementów. Rama płyty wykonana jest z zamkniętych profili, do których użyto wysokogatunkowej stali. Zabezpieczenie antykorozyjne ramy zrealizowano poprzez cynkowanie ogniowe. Poszycie wykonano z wielowarstwowej sklejki pokrytej obustronnie powłoką żywiczną. Gwarantuje to wysoką jakość powierzchni betonu oraz bardzo długą żywotność poszycia.

Strona internetowa:www.gbgroup.com.pl
Wizytówka:www.gbg.d.s.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:
Telefon:Tel. +48 12 626 04 52
Tel. +48 12 638 88 80
Ulica:Narodowa 27
Kod i miasto:32-080 Zabierzów
Województwo:Małopolskie