Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
ARTE SYSTEM S.C.
ARTE SYSTEM S.C.

Przedmiotem naszej działalności jest wyposażanie zakładów produkcyjnych, magazynów i pomieszczeń socjalnych w meble metalowe, transport magazynowy, regały, pojemniki przemysłowe i drabiny. W ramach kompleksowej obsługi realizujemy również zamówienia nietypowe (wyroby specjalne).

Oferujemy:

Siatki i plandeki budowlane
 
Plandeki budowlane
Plandeki budowlane rusztowaniowe są wygodne do plandekowania rusztowań. Mają korzystną relację pomiędzy jakością plandeki a jego ceną, są wodoodporne i osłaniają od wiatru stwarzając wygodne miejsce pracy, które dodatkowo w okresie zimowym można ogrzewać. Posiadają wysoką przepuszczalność światła. Plandeki rusztowaniowe są łatwe do mocowania dzięki podwójnym aluminiowym oczkom rozstawionym co 50 cm na krawędziach. Do mocowania plandek zalecane jest używanie specjalnych gum mocujących, które znakomicie wydłużają okres użytkowania plandeki.

Plandeki budowlane ogrodzeniowe
Plandeki specjalnie zaprojektowane do łatwego montażu do standardowych ogrodzeń, używane na budowach do ogradzania placów budów. Idealnie sprawdzają się jako tymczasowe niedrogie ogrodzenia, zasłaniające widok osobom postronnym. Plandeki ogrodzeniowe mają aluminiowe oczka na obwodzie co 0,5m. Krawędź plandeki jest wzmocniona polipropylenowym sznurkiem.
 
Siatki budowlane
Siatki rusztowaniowe o wysokich parametrach wytrzymałościowych pozwalają utworzyć komfortowe i bezpieczne miejsce pracy na rusztowaniach. Siatka jest elastyczna i dzięki temu łatwa w montażu na rusztowaniach różnych typów. Siatka wyposażona jest w pojedynczy rząd oczek służących do mocowania do konstrukcji rusztowania na obu krawędziach oraz podwójny rząd oczek pośrodku siatki obrobiony czarną nicią poliestrową (rozstaw oczek co ok. 5cm).
Strona internetowa:www.artesystem.pl
Wizytówka:www.artesystem.s.p.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:arte@artesystem.pl
Telefon:tel. +48 62 586 05 20
fax +48 62 586 05 29
Ulica:Przemysłowa 7
Kod i miasto:63-500 Ostrzeszów
Województwo:Wielkopolskie