Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
ARTE SYSTEM S.C.
ARTE SYSTEM S.C.

Przedmiotem naszej działalności jest wyposażanie zakładów produkcyjnych, magazynów i pomieszczeń socjalnych w meble metalowe, transport magazynowy, regały, pojemniki przemysłowe i drabiny. W ramach kompleksowej obsługi realizujemy również zamówienia nietypowe (wyroby specjalne).

Oferujemy:

Rusztowania fasadowe

Rusztowania fasadowe Plettac
rusztowania elewacyjne plettac     Rusztowanie plettac Kombi SL 70 / SL 100 to niezwykle ekonomiczne i uniwersalne rusztowanie ramowe do wszelkiego rodzaju prac rusztowaniowych. Pozwala to na wykonanie dowolnych prac w dowolnym miejscu, umożliwia dopasowanie rusztowania do każdej ściany, w tym do ścian nieregularnych i niepełnych.
  
Rusztowania fasadowe Baumann
Rusztowania fasadowe Baumann     Rusztowania elewacyjne przeznaczone są do prowadzenia wszelkich prac budowlanych. Różnorodność elementów pozwala na ustawienie rusztowania w różnych wariantach - przy ścianach o kształtach regularnych, jak i nieregularnych, pełnych jak i niepełnych, a regulowane stopy umożliwiają jego montaż na każdym podłożu.

Rusztowania fasadowe RR-0,8
Rusztowania fasadowe RR-0,8     Rusztowanie RR-0,8 to uniwersalne rusztowanie ramowe do wszelkiego rodzaju prac rusztowaniowych takich jak: tynkowanie i malowanie ścian, ocieplanie budynków, murowanie budynków, konserwacja elewacji, montaż instalacji przemysłowych 

Strona internetowa:www.artesystem.pl
Wizytówka:www.artesystem.r.f.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:arte@artesystem.pl
Telefon:tel. +48 62 586 05 20
fax +48 62 586 05 29
Ulica:Przemysłowa 7
Kod i miasto:63-500 Ostrzeszów
Województwo:Wielkopolskie