Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
AMED
AMED

Jesteśmy firmą zorientowaną na nieustannie rozwijające się potrzeby klienta. W każdej sytuacji oferujemy swoją pomoc i radę popartą wieloletnim doświadczeniem oraz aktualną wiedzą na temat najnowszych technologii wykorzystywanych w budownictwie.
Tworzymy firmę z ponad dwudziestoletnią tradycją. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 1981 wykonując usługi ogólnobudowlane.
Obecnie oferujemy sprzedaż i dzierżawę rusztowań i szalunków. W przypadku nie typowych form architektonicznych wykonujemy indywidualne formy nie systemowe. Uzupełnieniem oferty są nowoczesne systemy ściągów i zakotwień, dystansów oraz uszczelnień. Nadal również oferujemy sprzedaż elektronarzędzi do drewna, betonu i stali. Konsekwentnie przez lata dążyliśmy do przygotowania oferty kompleksowej, opartej na nowoczesnych systemach budowlanych i skoncentrowanej na potrzebach naszych klientów. Wytrwale pracowaliśmy na sposobem obsługi otwartym na problemy naszych odbiorców, nie pozostawiając ich na żadnym etapie współpracy bez wsparcia technicznego i logistycznego. Odpowiedzi na pytanie: "Czy świadczymy usługi na wysokim poziomie?" oczekujemy już tylko od Ciebie.

Oferujemy:

Systemy szalunków

    Szalunki ścienne


- Szalunek średniopłytowy RASTO

System RASTO spełnia wszelkie warunki zapewniające doskonałą i niezwykle ekonomiczną realizację mniejszych i średnich obiektów - przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym. Wszystkie płyty w tym systemie są tak lekkie i łatwe w obsłudze, że mogą być wygodnie przenoszone i montowane przez dwie osoby.

Szalunki stropowe

Aluminiowy szalunek stropowy TOPEC

System TOPEC otwiera zupełnie nowe wymiary, jeśli chodzi o możliwości szalowania stropowego. Dzięki systemowi TOPEC szalunki stropowe mogą być montowane znacznie szybciej i ekonomiczniej, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych systemów. Powód: TOPEC składa się z dwóch elementów - podpory i płyty, z których można łatwo i niezawodnie zrealizować strop o dowolnym kształcie. W systemie TOPECdźwigar i głowica opadowa nie jest potrzebna.   

Szalunki tracone


Szalunki indywidualne

Gdy w latach dziewięćdziesiątych pojawiły się na rynku budowlanym profesjonalne systemy szalunkowe wraz z nimi pojawiło się wiele pytań i wątpliwości co do ekonomicznego uzasadnienia ich wykorzystania. Obecnie każdy już zdaje sobie sprawę, że zastosowanie szalunku systemowego zdecydowanie skraca czas trwania budowy, a co za tym idzie znacznie obniża jej koszty.

Biorąc pod uwagę towarzyszące nam obecnie aspekty nowoczesności i funkcjonalności okazuje się że szalunki systemowe nie zawsze gwarantują nam zabezpieczenie wszystkich prac żelbetowych. Oczekiwania klientów oraz wizje projektantów coraz częściej spotykają się na placu budowy z trudnościami przy ich realizacji. W wielu takich przypadkach nie jest po prostu możliwe wykorzystanie szalunku systemowego.

I W TAKICH WŁAŚNIE PRZYPADKACH OFERUJEMY PAŃSTWU NASZE USŁUGI


1. WSTĘPNY PROJEKT


W oparciu o projekt formy architektonicznej przygotowujemy wstępny projekt indywidualnego szalunku oraz szacunkowy koszt jego wykonania.

2. USTALENIA

Ustalamy z ekipą budowlaną kwestie bezpośrednio związane z użyciem formy na budowie i sposobem jej wykorzystania: montaż/demontaż, rodzaj i układ zbrojenia oraz sposób betonowania.

3. SZCZEGÓŁOWY PROJEKT

Sporządzamy szczegółowy projekt, określamy ostatecznie materiał z jakiego będzie wykonana forma, przedstawiamy kosztorys.

4. PRZYGOTOWANIE SZALUNKU

W oparciu o zebrane informacje, wykonany projekt oraz zawarte ustalenia przystępujemy do przygotowania szalunku.
 

Deskowanie indywidualne w zależności od sposobu zastosowania oraz finalnego kształtu formy architektonicznej możemy wykonać z drewna, sklejki lub stali. W wielu jednak przypadkach niezbędne jest wykorzystanie wszystkich tych materiałów. Posiadając doświadczenie i wiedzę na temat elementów deskowania systemowego, wykonujemy formy w taki sposób aby o ile tylko to możliwe wykorzystać te elementy ograniczając część kosztów przygotowania formy do wartości dzierżawy sprzętu.

Nasze solidne zaplecze techniczno-wykonawcze oraz zdobyte doświadczenie zapewni Państwu:

   - skrócenie czasu wykonania formy,
   - minimalizację kosztów materiałów potrzebnych do jej wykonania,
   - wykorzystanie Państwa pracowników do pozostałych prac budowlanych, nie związanych z procesem przygotowania indywidualnego szalunku,
   - brak konieczności wygospodarowania miejsca na placu budowy przeznaczonego do przygotowania formy.


Strona internetowa:www.amed.com.pl
Wizytówka:www.amed.szalunki.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:amed@amed.com.pl
Telefon:tel. + 48 41 301 43 00
tel. + 48 601 480 897
tel. + 48 41 301 43 10
Ulica:Komunalna 3
Kod i miasto:26-026 Morawica
Województwo:Świętokrzyskie
Dodatkowe zdjęcia