Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
AMED
AMED
Jesteśmy firmą zorientowaną na nieustannie rozwijające się potrzeby klienta. W każdej sytuacji oferujemy swoją pomoc i radę popartą wieloletnim doświadczeniem oraz aktualną wiedzą na temat najnowszych technologii wykorzystywanych w budownictwie.
Tworzymy firmę z ponad dwudziestoletnią tradycją. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 1981 wykonując usługi ogólnobudowlane.
Obecnie oferujemy sprzedaż i dzierżawę rusztowań i szalunków. W przypadku nie typowych form architektonicznych wykonujemy indywidualne formy nie systemowe. Uzupełnieniem oferty są nowoczesne systemy ściągów i zakotwień, dystansów oraz uszczelnień. Nadal również oferujemy sprzedaż elektronarzędzi do drewna, betonu i stali. Konsekwentnie przez lata dążyliśmy do przygotowania oferty kompleksowej, opartej na nowoczesnych systemach budowlanych i skoncentrowanej na potrzebach naszych klientów. Wytrwale pracowaliśmy na sposobem obsługi otwartym na problemy naszych odbiorców, nie pozostawiając ich na żadnym etapie współpracy bez wsparcia technicznego i logistycznego. Odpowiedzi na pytanie: "Czy świadczymy usługi na wysokim poziomie?" oczekujemy już tylko od Ciebie.

Oferujemy:

Rusztowanie ścienne BOSTA 70

Odnawianie, czy nowe inwestycje, dachy czy ściany, malowanie czy okładziny elewacyjne, na zewnątrz i od wewnątrz - nasze rusztowanie elewacyjne BOSTA70 będzie zawsze dobrym rozwiązaniem. BOSTA 70 oferuje bowiem doskonałe rozwiązania do każdego zadania - szybki montaż i demontaż, całkowitą stabilność i bezpieczeństwo. BOSTA 70 to zdecydowanie najlepiej sprzedający się system rusztowaniowy naszej firmy i jeden z najlepszych w swojej klasie.

Mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych, rzemieślniczych i zajmujących się montażem rusztowań każdego dnia polega na jego niezawodności technicznej i opłacalności ekonomicznej.

Na nim można polegać

BOSTA 70 jest to rusztowanie robocze i ochronne o szerokości 70 cm, klasa obciążenia 3 wg DIN EN 12811 o dopusz-czalnym ciężarze użytkowym 200 kg/m2.

W standardowym wykonaniu BOSTA 70 posiada „ogólną homologację nadzoru budowlanego". Ten opracowany system zapewnia nieskomplikowany, szybki i prawidłowy montaż.

Zawsze pasuje

Dopasowane do praktycznych potrzeb wymiary sprawiają, że system BOSTA 70 jest wszechstronny i elastyczny. Radzi sobie w niemal każdej sytuacji - a to dzięki polom o długości od 74 do 400 cm, ramom o wysokości od 66 do 200 cm, podstawkom śrubowym wysuwanym na 90 cm i możliwości poszerzenia ramy "70" nawet do 170 cm. Poza tym z systemu BOSTA 70 i za pomocą jedynie kilku dodatkowych elementów można konstruować bezpieczne schody do rusztowań i praktyczne rusztowania przejezdne.

Wersja z aluminium
Jeżeli rusztowanie ma być szczególnie lekkie, a mimo to stabilne i bezpieczne, to w grę wchodzi system BOSTA 70 ALU. System ten cechuje się takimi samymi właściwościami, co BOSTA 70 i tak samo posiada "ogólną homologację nadzoru budowlanego".
Strona internetowa:www.amed.com.pl
Wizytówka:www.amed.r.elewacyjne.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:amed@amed.com.pl
Telefon:tel. + 48 41 301 43 00
tel. + 48 601 480 897
tel. + 48 41 301 43 10
Ulica:Komunalna 3
Kod i miasto:26-026 Morawica
Województwo:Świętokrzyskie
Dodatkowe zdjęcia