Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
Altus
Altus

Altus   jest firmą prywatną w całości posiadającą kapitał polski. Działa na rynku budowlanym od 1995 roku. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż i wynajem urządzeń budowlanych służących do prac na wysokości: rusztowań, podnośników, dźwigów, wciągarek, nagrzewnic itp, oraz maszyn do betonu i tynków. Oferujemy także kompleksową obsługę w/w urządzeń wraz z serwisem, transportem, montażem demontażem, odbiorem magazynem i nadzorem.

   Obszar działalności obejmuje całą Polskę. Nasze doświadczenie i usługi wykorzystywano już niejednokrotnie w wielu ciekawych i ambitnych projektach dotyczących zarówno obiektów zabytkowych, jak i budowli przemysłowych. Wynikiem tego jest wciąż wzrastające grono zadowolonych klientów.

 OFERUJEMY:

  
PLANDEKI DO RUSZTOWAŃ

Plandeki stosowane są do osłony rusztowań w okresie jesienno-zimowym, przy piaskowaniu itp. Wykonane są z polietylenu: tkanina 12X12XTEX obustronnie powlekana.
Mocne, wielokrotnego użytku, dzięki małej wadze (180 g/m2) łatwe w montażu. Zastosowanie nagrzewnic na rusztowaniu okrytym plandekami, umożliwia prowadzenie prac przy niskich temperaturach otoczenia.

SIATKI DO RUSZTOWAŃ

Tkane z polietylenu zdecydowanie poprawiają bezpieczeństwo w czasie pracy na rusztowaniach. Zabezpieczają przed ewentualnym spadaniem narzędzi lub elementów tynku oraz osłaniają przed spadającym deszczem. Inne zalety to:

1. wielokrotność użycia
2. wyjątkowo niski ciężar (ok 65g/ m2 )
3. bardzo duża przepuszczalność wiatru i światła
4. wysoka odporność na rozrywanie
5. szybki i prosty montaż na rusztowaniu

Strona internetowa:www.altus.pl
Wizytówka:www.altussiatki.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:altus@altus.pl
Telefon:tel. +48 12 656 61 71
Ulica:Podskale 13
Kod i miasto:30-522 Kraków
Województwo:Małopolskie