Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
ALTRAD-Mostostal Spółka z o.o.
ALTRAD-Mostostal Spółka z o.o.

ALTRAD-Mostostal oferuje szeroką gamę usług i produktów budowlanych. Zespół technologów na bieżąco opracowuje nowe rozwiązania konstrukcyjne, a doświadczeni handlowcy służą szybką i fachową pomocą. Wyroby, które oferujemy, są efektem wielu lat pracy i doświadczeń w tej branży oraz spostrzeżeń naszych klientów. Gwarantują one wysoką jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Nasze produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. W roku 2000 firmie został nadany certyfikat ISO 9001.

Oferujemy:


Szalunki ścienne

Szalunki ścienne produkowane przez ALTRAD-Mostostal składają się z dwóch systemów:

- średniogabarytowego MIDI BOX,

- wielkogbarytowego  MIDI BOX Plus.

 

W skład systemu wchodzą również kozły oporowe oraz płyty słupowe SP i szalunek szybu windowego z elementem rozszalowującym.

 

W obu systemach MIDI BOX i MIDI BOX Plus niezawodne połączenia elementów uzyskuje się za pomocą wielofunkcyjnego (uniwersalnego) zamka szalunkowego, który łączy ze sobą płyty, spina naroża i słupy, spina płyty z włożonymi między nie elementami kompensującymi wymiary ścian (tzw. wkładki uzupełniające drewniane lub stalowe) do 15cm. Spełnia on także rolę elementu wyrównującego i usztywniającego szalunek. Zintegrowane uchwyty w użebrowaniu ram umożliwiają mocny i wygodny chwyt elementów oraz łatwe ich przenoszenie.

Możliwe jest także szybkie przestawianie szalunków (poprzez powtarzalność wymiarową ścian) oraz przemieszczanie za pomocą haków transportowych i żurawia całych zestawów szalunkowych MIDI BOX (o powierzchni do 30m2) bez konieczności rozłączania.

Jakość użytych materiałów oraz staranność wykonania gwarantują trwałość i długą żywotność elementów. Rama płyt jest wykonana z zamkniętych profili z wysokogatunkowej stali, a jej zabezpieczenie antykorozyjne wykonano przez cynkowanie ogniowe. Poszycie wykonano z wielowarstwowej wodoodpornej sklejki pokrytej obustronnie powłoką żywiczną. Gwarantuje to wysoką jakość powierzchni betonu oraz bardzo długą żywotność powierzchni szalunkowych.

Strona internetowa:www.altrad-mostostal.pl
Wizytówka:www.altrad-mostostalszalunki.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@altrad-mostostal.pl
Telefon:tel. +48 25 644 82 93
tel. +48 25 644 62 62
Ulica:Starzyńskiego 1
Kod i miasto:08-110 Siedlce
Województwo:Mazowieckie