Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
Najnowsze informacje
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się 12-15 lutego 2019, zapowiadają się niezwykle interesująco. Na cztery miesiące przed targami swój udział potwierdziło znacznie więcej wystawców niż w latach ubiegłych. Imponujący jest także program wydarzeń towarzyszących, które będą okazją do inspirujących spotkań branży budowlanej.
Więcej
27 września minął pierwszy termin zgłoszeń na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Jak informują organizatorzy wydarzenia, już na tym etapie zgłosiło się ponad 40% więcej Wystawców rok do roku. Są wśród nich niekwestionowani liderzy, ale nie brakuje zupełnie nowych wejść na rynek.
Więcej
Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION powstały z myślą o dynamicznych zmianach zachodzących w branży, a przede wszystkim zwiększającej się roli izolacji w podnoszeniu efektywności energetycznej. Dalszy rozwój gałęzi przemysłu, wymagających izolacji najwyższej jakości, wiąże się z zapewnieniem wyselekcjonowanych materiałów i usług. Po raz trzeci w Polsce na taką skalę, zostanie zaprezentowana bogata oferta firm z szeroko pojętego sektora izolacji. Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z nowymi technologiami i produktami, wymiany informacji związanych z wykonawstwem izolacji na najwyższym poziomie oraz pozyskania nowych klientów. Spotkajmy się po raz trzeci w Krakowie na Targach 4INSULATION.
Więcej
Polska Izba Gospodarcza Rusztowań zaprasza do wzięcia udziału w I Konferencji "RUSZTOWANIA", która odbędzie się 25 kwietnia 2017r. w Warszawskim Domu Technika, przy ul. Tadeusza Czackiego 3/5 w Warszawie. Tematyką przewodnią będzie Ochrona życia i zdrowia. Myśl techniczna i jakość w montażu rusztowań.
Więcej
II edycja Targów Building Solutions to prężnie rozwijające się wydarzenie branży budowlanej w Polsce. Targi odbywają się w największym centrum wystawienniczym w Polsce – PTAK WARSAW EXPO którego kompleks zajmujące powierzchnię niespełna 50 hektarów. Niekwestionowane atuty infrastrukturalne, możliwości tworzenia ekspozycji i konferencji predestynują Nas do organizacji największego i najnowocześniejszego miejsca spotkań dla całej branży budowlanej z Polski i zagranicy. Wspólnie z znaczącymi partnerami: firmami, instytutami naukowymi, uczelniami technicznymi, stowarzyszeniami oraz organizacjami tworzymy silną reprezentację tego co nowego dzieje się na rynku w dziedzinie budowlanych innowacji , energooszczędnych rozwiązań oraz branży narzędziowej i maszynowej.
Więcej
Seminarium odbędzie się 21 kwietnia 2017 r., w godzinach 9:30 – 12:00 w hali F podczas Centralnych Targów Budowlanych Building Solutions 2017. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z różnymi systemami rusztowaniowymi oraz stosowanymi w nich rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi prowadzenie prac na wysokości oraz poprawiającymi bezpieczeństwo. Przedstawione zostaną dostępne na polskim rynku rusztowania wieżowe, fasadowe oraz modułowe. Specjaliści wyjaśnią dlaczego stosowanie rusztowań systemowych ułatwia montaż i projektowanie. Nie zabraknie również wystąpienia na temat transportu pionowego stosowanego przy montażu i użytkowaniu konstrukcji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Więcej
Przed nami kolejna odsłona Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 7 – 10 lutego 2017r. Tradycyjnie już, BUDMA będzie miejscem spotkań, dyskusji i rozmów biznesowych dla czterech głównych grup profesjonalistów: handlowców, architektów, fachowców oraz inwestorów. Tym razem prezentujemy wybrane elementy z programu targów, skierowane do fachowców.
Więcej
W dniach 15-17 kwietnia 2016 roku targi budowlane BUD-GRYF świętować będą swoje 25-lecie. Tegoroczna edycja zapewni zarówno ciekawą ofertę dla klientów indywidualnych, jak i bogaty program dla branży budowlanej: spotkania inżynierów budownictwa i architektów, szkolenia prowadzone przez ekspertów, giełda kooperacyjna i konferencja OZE.
Więcej
14 października 2014r. na terenie Centrum Targowo - Wystawienniczego EXPO-SILESIA w Sosnowcu odbędzie się Wystawa TEZ Expo 2014. Imprezie towarzyszyć będzie kolejna edycja konferencji „Elementy złączne – badania, nowe przepisy oraz przegląd nowości. Zastosowanie elementów złącznych w konstrukcjach stalowych”. Wydarzenie zostanie zorganizowane przy współudziale przedstawicieli Instytutu Techniki Budowlanej.
Więcej
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej. Hasło przewodnie tegorocznych Targów BUDMA 2014 to: INSPIRACJE * BUDOWA * REMONT
Więcej
Druga edycja Targów Modernizacji Budynków odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2013. Adres: ul. Centralna 41A. Targi organizowane są przez Targi w Krakowie Sp. z o.o.
Więcej
Tłumy zwiedzających i ciekawe panele dyskusyjne oraz specjalistyczne pokazy podczas pierwszej edycji targów budowlanych i wnętrzarskich w Warszawie .
Więcej
W okesie spowolnienia gospodarczegona, polscy producenci powinni szukać nowych kotraktów na rynkach zagranicznych – uważa Małgorzata Skonieczna z ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Warsaw Build 2013, Interiors&Design Warsaw 2013, CERTIBA, Windows&Doors– już we wrześniu w Warszawie odbędą się te cztery wielkie imprezy targowe poświęcone budowie oraz wyposażeniu domów i mieszkań. Jakie są perspektywy dla polskiego rynku budowlanego na lata 2013/14?
Więcej
Na czym polega nowoczesne projektowanie i dlaczego opłaca się inwestować we wzornictwo – odpowiedzi na te pytania padną pierwszego dnia targów Warsaw Build 2013, które odbędą się w dniach 10-12 września w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.
Więcej
Interiors&Design Warsaw 2013, CERTIBA, Windows&Doors, Warsaw Build 2013 – już we wrześniu w Warszawie odbędą się te cztery wielkie imprezy targowe poświęcone budowie oraz wyposażeniu domów i mieszkań. Czym według Pani wystawcy mogą zaskoczyć odwiedzających targi?
Więcej
Targowy gigant wchodzi do Polski ITE Group, jeden z największych na świecie organizatorów międzynarodowych imprez targowych rozpoczyna działalność w Polsce.
Więcej
XVII edycja Sądeckich Targów „DOM I OTOCZENIE” za nami. Na imprezie prezentowało swoje wyroby blisko 70 wystawców ze Śląska, Małopolski, Częstochowy, Raciborza a nawet Pragi. Nowocześnie i ciekawie urządzone stoiska przyciągały uwagę zwiedzających. Na targach można było zapoznać się z pełną ofertą materiałów budowlanych, aranżacji wnętrz, alternatywnych systemów ogrzewania, kupić gotowy dom, a nawet otrzymać kredyt hipoteczny na wymarzone „M”. Ponadto każdy zwiedzający mógł wziąć udział w konkursie, do rozlosowania przygotowaliśmy nagrody o wartości 3000 zł. Osoby, które odwiedziły tegoroczne targi, wychodziły z nich usatysfakcjonowane, często znajdując materiały i oferty, którymi byli zainteresowani.
Więcej
W tym roku już po raz 17 spotkamy się na targach w Nowym Sączu. Od 5 do 7 kwietnia Hala Sportowa MOSiR zmieni się miejsce wystawowe, gdzie swoją ofertę zaprezentują firmy z branży: budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz.
Więcej
Trudno wyobrazić sobie prowadzenie aktualnych projektów budowlanych bez zastosowania podstawowych elementów mechanizacji pracy, takich jak żurawie i dźwigi budowlane, szalunki, czy też rusztowania systemowe.
Więcej
Od 15 do 17 lutego na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej odbyły się już po raz 14 Gliwickie Targi Budownictwa. Swoją ofertę prezentowało blisko 140 wystawców. Tematem wiodącym imprezy były domy energooszczędne, urządzenia ekologiczne, wykorzystujące naturalne zasoby słońca, ziemi i powietrza.
Więcej
Tylko podczas Gliwickich Targów Budownictwa mieszkańcy Śląska będą mogli zobaczyć kilkadziesiąt stoisk przygotowanych przez wystawców z regionu, producentów i hurtowników, porównać ofertę branżowych firm budowlanych, uzyskać cenne informacje i rabaty na asortyment.
Więcej
Polsprzęt jest nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą, której celem jest zadowolenie klientów poprzez dostarczanie im rusztowań elewacyjnych i warszawskich najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie.
Więcej
Wystawa EURO-LIFT jest jedyną w tej części Europy - do tej pory branża dźwigowa w ogóle nie była w Polsce doceniana, pomimo jej ogromnego potencjału. Targi EURO-LIFT to okazja do zaprezentowania hitów i rynkowych premier z branży transportu bliskiego. To jeden z najlepszych debiutów w Targach Kielce w 2010 roku.
Więcej
Miesięcznik "Praca i Zdrowie" z którym współpracujemy objął patronatem piknik edukacyjny, który odbędzie się 7 września na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Serdecznie polecamy to wydarzenie, ponieważ jest to wspaniała okazja, by spędzić parę godzin wśród profesjonalistów zajmujących się ochroną zdrowia i życia człowieka w środowisku pracy. Bogaty i urozmaicony program na pewno przykuje Państwa uwagę.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia-Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług (MZHPiU) oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 23.06 2012 r. uroczyście zakończyli II edycję Programu „Rzetelni w Biznesie” Wielką Galą „Rzetelnych”, która odbyła się w hotelu Gromada w Warszawie i zgromadziła około 500 osób.
Więcej
Najnowsza publikacja Wydawnictwa Unimedia Sp.z o.o.. Bezpieczeństwo Pracy w Budownictwie.
Więcej
Podczas konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w prezentacjach najnowszych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa pracy na budowach.
Więcej
Wydawnictwo Unimedia - patron mediowy serdecznie zaprasza do udziału w "Pikniku Edukacyjnym" organizowanym przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - PIB, Okręgową Inspekcję Pracy w Olsztynie oraz olsztyński oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. Informacje na temat imprezy poniżej.
Więcej
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnym kursie z cyklu „ Specjalista nadzoru budowy i eksploatacji rusztowań”, którego celem jest przygotowanie jego uczestników do wykonywania nadzoru budowy i eksploatacji rusztowań. Kurs kończy się uzyskaniem zaświadczenia o ukończeniu Kursu oraz egzaminem przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez PIGR.
Więcej
Wydawnictwo Unimedia oraz redakcja miesięcznika „Praca i Zdrowie” już po raz czwarty zapraszają do udziału w IV FORUM ERGONOMICZNE BIURO. BEZPIECZEŃSTWO, PRACA I ZDROWIE. Hasło wiodące tegorocznej edycji to „Oświetlenie, hałas, mikroklimat, promieniowanie, zdrowy kręgosłup”. Podobnie, jak w poprzednim roku, tegoroczna edycja odbędzie się w gmachu Wyższej Szkoły Ekologii w Warszawie (ul. Rejtana 16).
Więcej
Program „RZETELNI W BIZNESIE” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim. Uczestnicy Programu „Rzetelni w Biznesie” to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, partnerem, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, IX edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz V edycji konkursu „Perły Medycyny”.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz firma Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. zapraszają 29 października na finał V edycji Ogólnopolskiego Konkursu budowlanego „Orły Polskiego Budownictwa” pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury. Głównym celem konkursu jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne.
Więcej
18 czerwca 2011 odbyła się Wielka Gala „RZETELNYCH”, na której przyznane zostały Certyfikaty Programu „Rzetelni w Biznesie”. Do warszawskiego hotelu Gromada, w którym odbyła się uroczystość, przybyło wiele znakomitych gości: oprócz dostojnych Laureatów swoją obecnością wieczór uświetnili przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, środowiska medycznego, świata polityki i biznesu. Galę poprowadzili Krzysztof Ibisz i Aleksandra Szwed, a zebranych ponad 600 gości bawiło się przy muzyce gwiazd wieczoru: grupy VOX oraz Pauli.
Więcej
Organizatorzy Programu, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług wraz z Naczelną Radą Zrzeszeń Handlu i Usług pragną Państwa poinformować, iż rozstrzygnięcie I edycji Programu „RZETELNI W BIZNESIE” nastąpi 18 czerwca 2011 roku na Wielkiej Gali, podczas której zostaną uhonorowane Firmy, Instytucje oraz Placówki Zdrowia z 16 województw.
Więcej
Głównym celem konkursu, który doskonale służy rozwojowi branży jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy nagrodzone w tym konkursie są zarządzane w sposób zgodny z najwyższymi standardami, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników i z pewnością mogą być wzorem do naśladowania
Więcej
„Rzetelni w Biznesie” będzie efektywnie wspierał firmy, instytucje i osoby, które wnoszą duży wkład w rozwój gospodarki, a swoją postawą i działaniami budują pozytywny obraz Polski. Program „Rzetelni w Biznesie” w całości obejmuje 16 województw, z których rekomendowane przez samorządy i instytucje pracodawcze przedsiębiorstwa, ubiegać się będą o Regionalny lub Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie”.
Więcej
Po raz kolejny zapraszamy firmy związane z branżą budowlaną do uczestnictwa w sportowej rywalizacji. VI Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w piłce nożnej sześcioosobowej odbędą się w dniach 11-12 września 2010r. nad morzem w Rewalu. W związku z amatorską formułą zawodów, w turnieju nie mogą uczestniczyć zespoły sponsorowane. Organizatorzy przyjmują do uczestnictwa w zawodach tylko drużyny zakładowe.
Więcej
W dniach od 01-07-2010 do 30-10-2010r. DELTA Rusztowania z siedzibą w Warszawie wraz z oddziałami w Katowicach i Białymstoku, organizuje konkurs pod nazwą "DELTA RENT". Konkurs skierowany jest do wszystkich klientów firmy DELTA, którzy w okresie trwania konkursu podpiszą umowę dzierżawy.
Więcej
Hiszpańska firma Agruppa Desarrollos we współpracy z polską firmą Grupa Morado Sp. z o.o. wprowadza na polski rynek wyjątkowy, innowacyjny system elektrycznych rusztowań szynowych. System elektrycznych rusztowań zaprezentowany został podczas majowych Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2010.
Więcej
Na corocznej konwencji European Rental Association, podczas uroczystej kolacji, która miała miejsce w Pradze 26 maja firma Ramirent odebrała nagrodę „Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego 2009 roku” w kategorii „duże wypożyczalnie” („Rental Company of the Year - 10 Depots or More"). W konkursie wzięło udział ponad 4000 firm wynajmujących z całej Europy. Jako małą wypożyczalnię wyróżniono firmę: Netherlands power renter Bredenoord.
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:Najnowsze firmy
SIGMA RUSZTOWANIA  -  Sprzedaż, Wynajem, Montaż
SIGMA RUSZTOWANIA - Sprzedaż, Wynajem, Montaż

Zobacz wizytówkę
SIGMA RUSZTOWANIA - Rusztowania Elewacyjne
SIGMA RUSZTOWANIA - Rusztowania Elewacyjne

Zobacz wizytówkę
PLETTAC DISTRIBUTION
PLETTAC DISTRIBUTION

Zobacz wizytówkę
Najbliższe targi i wystawy